Hakkımızda

Greatwall' dan
uzak doğu lezzetleri

Hüseyin Azboy başladığı bu serüvende Greatwall Gıdayı kurdu. Greatwall Gıda, 1993 yılında bölgedeki ilk çin restoranı olarak kurulmuş olup Hüseyin Azboy tarafından 2002 yılında kurulmuştur. Greatwall Gıda Uzak Doğu mutfağının içinden gelen Hüseyin Azboy ile birlikte Uzak Doğu mutfağının Türkiye’de öncü isimlerinden biri haline gelmiştir. Greatwall Gıda uzakdoğu mutfağı başta olmak üzere tüm dünya mutfağı ve sunum ekipmanlarının ticaretini yapmaktadır.

Greatwall Gıda

Çeşitle, lezzetle...

1993

Adana'da ilk Çin restoranı açıldı

2002

Hüseyin AZBOY başladığı bu serüvende Greatwall Gıda' yı kurdu

3000m²

Kapalı alana ve 3 depoya sahip Greatwall Gıda' nın merkezi Adana' dadır

1000' i aşkın

Distribütörlüğünü ve ithalatını yaptığımız uzak doğu mutfağına ait ürünler bulunmaktadır

Firmamızın merkezi Adana’da olup 3 adet depo ile 3000 m2 kapalı alana sahiptir. Geniş dağıtım ağımız ile çevre illere kendi araçlarımız diğer illere ise profesyonel soğuk hava kapasiteli soğuk hava taşıma firmaları ile ulaştırılmaktadır. Firma bünyemizde distribütörlüğünü ve ithalatını yaptığımız 1000’i aşkın ürün bulunmaktadır. Geniş ve güçlü tedarik ağımız ile yüksek kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Operasyon ekibimiz satış öncesi ve sonrası sizinle işbirliği içinde çalışarak sorunsuz ve hızlı bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. İş ortaklarımızla olan uzun vadeli ve güçlü ilişkelerimiz,bizleri tek odali küçük bir şirketten tüm Türkiye’ye genişlememize olanak sağlamıştır.

Bir tıkla en tazesi,

En iyi fiyata kapınızda!
Hemen sipariş verin...

Sushi malzemeleri, uzak doğu ürünleri, deniz ürünleri ve dondurulmuş ürünler, krema ve makarnalar, sunum ve mutfak ekipmanları toptan ve perakende olarak sushisepeti.com.tr’de hızlı teslimat ve güvenli alışveriş olanaklarıyla hizmetinizde.